Telefony komórkowe

Operatorzy telefonii komórkowej w Szwajcarii

Szwajcaria ma jeden z najwyższych wskaźników zasięgu telefonii komórkowej w Europie. Telefony komórkowe są teraz częścią życia codziennego.

Oto trzech głównych dostawców rywalizujących na rynku telefonii komórkowej w Szwajcarii:

Istnieją także inni dostawców, które korzystają z sieci powyżej wymienionych usługodawców, oferujący usługi po bardzo korzystnych cenach. Te firmy to m.in.: M-Budget Mobile, Coop Mobile, yallo, Mobilezone itd.

yallo oferuje super tani telefon wywołuje na całym świecie (nie tylko w Europie).Połączenia międzynarodowe są tańsze niż połączenia w Szwajcarii - chyba żezrobisz yallo na wezwanie yallo po niskiej cenie. Zajrzyj na www.yallo.ch, aby sprawdzić obecne stawki.

Dostępne są również aparaty na kartę, ale Twoje dane kontaktowe będą zarejestrowane, ponieważ wszystkie telefony podlegają obowiązkowej rejestracji w Szwajcarii.
Szwajcaria działa w sieci GSM. Dla Europejczyków i wielu innych krajach, oznacza to, że obecny telefon prawdopodobnie będzie działać w Szwajcarii. Jeżeli przyjeżdżasz z Ameryki Północnej lub części Azji, prawdopodobnie masz telefon CDMA, które może nie działać.

Aby używać telefonu GSM z nową kartą szwajcarską SIM, trzeba sprawdzić, czy telefon jest odblokowany (niektóre telefony mają Simlocka, na przykład wiele telefonów Salt). Jeśli telefon nie ma simlocka, nowa karta SIM będzie działać od razu.
Telefony komórkowe zarejestrowane w Szwajcarii mają własne numery kierunkowym. Kiedyś był to kod 086, teraz jest to 076, 078 lub 079 w zależności od dostawcy.


www.justlanded.com © 2003-2020 Just Landed