Użytkowanie

Karty międzynarodowe typu prepaid

Karta do rozmów międzynarodowych jest łatwa w użyciu, jak tylko zrozumiesz jej działanie. Potrzebujesz prawidłowego numeru dostępu i kodu PIN.

Karty telefoniczne mogą się trochę różnić między sobą, ale wszystkie działają na zastępujących zasadach. Aby wykonać połączenie należy:

1. Wybrać numer dostępu. 2. Wprowadzić swój numer PIN. 3. Wybrać numer docelowy.

Niektóre karty mają opcję pozwalającą na wybór języka obsługi, inne zawierają menu umożliwiające inne usługi. Istnieją na przykład karty, które pozwalają na identyfikację numeru, dzięki czemu dzwoniąc tylko do domu nie musisz za każdym razem ponownie wprowadzać numeru PIN.

Numery dostępu

Są dwa rodzaje numerów dostępu:

Minuty do wykorzystania

Niektóre karty informują Cię o sumie pozostałej na rozmowy po wprowadzeniu numeru PIN, wszystkie zaś informują Cię o tym po wprowadzeniu numeru docelowego ile minut pozostało na rozmowę. Ceny połączeń (tym samym ilość minut do wykorzystania) zależą od kraju, do którego dzwonisz.

Wybieranie numeru docelowego

Po wybraniu numeru docelowego zaczyna się połączenie. Trwa to trochę dłużej niż w bezpośredniej rozmowie telefonicznej (zwłaszcza z komórki), więc poczekaj kilka sekund.

Wybieranie kolejnego numeru

Wszystkie karty pozwalają na wykonanie kolejnej rozmowy z innym numerem, bez konieczności rozłączania się i ponownego wprowadzania numeru PIN. Każda karta zawiera odpowiednie instrukcje.


www.justlanded.com © 2003-2020 Just Landed